R1.6, 16mm 8x8x46, End mill su guoliu, kampiniu radiusu Sistemiklein
SKU
C123.160.R

Warehouse
Vilnius
Vilnius

W
€37.87 €31.30
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
R1.6, 16mm 8x8x46, End mill su guoliu, kampiniu radiusu Sistemiklein
R1.6, 16mm 8x8x46, End mill su guoliu, kampiniu radiusu SistemikleinR1.6, 16mm 8x8x46, End mill su guoliu, kampiniu radiusu Sistemiklein
R1.6, 16mm 8x8x46, End mill su guoliu, kampiniu radiusu Sistemiklein| SKU | C123.160.R |
|---|---|
| Maniufacture | KLEIN |
| For Material | Wood |
| Application | Plywood, Wood |
| Couting | Without Coating |
| Diameter | 16.00 |
| Flute Length | 8 mm |
| Cut Depth Max | NO |
| Tool Shank | 8 mm |
| Total Length | 46 mm |
| Fluts | 2 |
| Radius | Be Radiuso |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Tool body Material | HSS |
| Type Mech | Medium |
| Application Image | Chamfer milling |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |





Log In