OZ25-6, 462E, collet, UP 0,005mm, Eroglu
SKU
462ED06
€32.67 €27.00
Vilnius Stock 1 day
3 qty
EROGLU
52 qty
OZ25-6, 462E, collet, UP 0,005mm, Eroglu
OZ25-6, 462E, collet, UP 0,005mm, ErogluOZ25-6, 462E, collet, UP 0,005mm, Eroglu
OZ25-6, 462E, collet, UP 0,005mm, Eroglu| SKU | 462ED06 |
|---|---|
| Maniufacture | EROGLU |
| Holder Standard | OZ 462E EOC |
| Tool Holder | 6 mm |
| Tool Shank | 6 mm |
| DIN | DIN 6388B |
| Holder Length | NO |
| Collet Outside | NO |
| Total Length | 52 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | uni |
| Is on Sale | No |







Log In