KGIVR4032-3, Korloy Grooving holder
SKU
1-06-043955
€367.14 €303.42
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
5 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
134 qty
KGIVR4032-3, Korloy Grooving holder
KGIVR4032-3, Korloy Grooving holderKGIVR4032-3, Korloy Grooving holder
KGIVR4032-3, Korloy Grooving holder| SKU | 1-06-043955 |
|---|---|
| Maniufacture | KORLOY |
| Cut Depth | 7 mm |
| Insert Code | NO |
| Turning Holder | d-32mm |
| Total Length | 250 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |







Log In