KGIVR3225-3, Korloy Grooving holder
SKU
1-06-038251
€231.16 €191.04
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
7 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
131 qty
KGIVR3225-3, Korloy Grooving holder
KGIVR3225-3, Korloy Grooving holderKGIVR3225-3, Korloy Grooving holder
KGIVR3225-3, Korloy Grooving holder| SKU | 1-06-038251 |
|---|---|
| Maniufacture | KORLOY |
| Cut Depth | 7 mm |
| Insert Code | NO |
| Turning Holder | d-25mm |
| Total Length | 200 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |







Log In