KGIVR2520-4, Korloy Grooving holder
SKU
1-06-044171
€198.45 €164.01
Vilnius Stock 1 day
0 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
3 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
85 qty
KGIVR2520-4, Korloy Grooving holder
KGIVR2520-4, Korloy Grooving holderKGIVR2520-4, Korloy Grooving holder
KGIVR2520-4, Korloy Grooving holder| SKU | 1-06-044171 |
|---|---|
| Maniufacture | KORLOY |
| Cut Depth | 6 mm |
| Insert Code | NO |
| Turning Holder | d-20mm |
| Total Length | 150 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |







Log In