GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, carbide grooving insert, Carbiden
SKU
12193969
€24.62 €20.35
Europe
55 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, carbide grooving insert, Carbiden
GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, carbide grooving insert, CarbidenGO24NT-40.03-00-PP MPS45P, carbide grooving insert, Carbiden
GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, carbide grooving insert, Carbiden| SKU | 12193969 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| For Material | Stainless Steel |
| Groove Width | 4.00mm |
| Flute Length | 24 mm |
| Application | Steel, Iron, Stainless Steel |
| Couting | With Coating |
| Radius | Be Radiuso |
| Total Length | 24 mm |
| Insert Code | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Direction | Neutral |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |







Log In