GMIR-32-GD2403-T11-C Cut-off holder, Carbiden
SKU
14531572
€231.41 €191.25
Europe
0 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
GMIR-32-GD2403-T11-C Cut-off holder, Carbiden
GMIR-32-GD2403-T11-C Cut-off holder, CarbidenGMIR-32-GD2403-T11-C Cut-off holder, Carbiden
GMIR-32-GD2403-T11-C Cut-off holder, Carbiden| SKU | 14531572 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Cut Depth | 11 mm |
| Insert Code | GD24 |
| Turning Holder | d-25mm |
| Total Length | 250 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |







Log In