GMIL-25-GD2402-T08-C Cut-off holder, Carbiden
SKU
14579552
€208.10 €171.98
Europe
0 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
GMIL-25-GD2402-T08-C Cut-off holder, Carbiden
GMIL-25-GD2402-T08-C Cut-off holder, CarbidenGMIL-25-GD2402-T08-C Cut-off holder, Carbiden
GMIL-25-GD2402-T08-C Cut-off holder, Carbiden| SKU | 14579552 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Cut Depth | 8 mm |
| Insert Code | GD24 |
| Turning Holder | d-25mm |
| Total Length | 200 mm |
| Direction | Left |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |







Log In