GMER-20-GD2402-K-T23 Grooving holder 20x20GD24-2mm, Carbiden
SKU
14796879


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€137.87 €113.94
Europe
270 qty
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Only 2 left
GMER-20-GD2402-K-T23 Grooving holder 20x20GD24-2mm, Carbiden
GMER-20-GD2402-K-T23 Grooving holder 20x20GD24-2mm, CarbidenGMER-20-GD2402-K-T23 Grooving holder 20x20GD24-2mm, Carbiden
GMER-20-GD2402-K-T23 Grooving holder 20x20GD24-2mm, Carbiden| SKU | 14796879 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Cut Depth Max | 23 mm |
| For Material | Steel |
| Groove Width | 2.00mm |
| Insert Code | GD24 |
| Turning Holder | 20 x 20 mm |
| Total Length | 125 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |





Log In