GD24NT-20.02-00-PP PMK35C, carbide grooving insert, Carbiden
SKU
12158331
€21.39 €17.68
Europe
1212 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
GD24NT-20.02-00-PP PMK35C, carbide grooving insert, Carbiden
GD24NT-20.02-00-PP PMK35C, carbide grooving insert, CarbidenGD24NT-20.02-00-PP PMK35C, carbide grooving insert, Carbiden
GD24NT-20.02-00-PP PMK35C, carbide grooving insert, Carbiden| SKU | 12158331 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| For Material | Steel |
| Groove Width | 2.00mm |
| Flute Length | 24 mm |
| Application | Steel, Iron, Stainless Steel |
| Couting | With Coating |
| Radius | R0.20 |
| Total Length | 24 mm |
| Insert Code | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Direction | Neutral |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |







Log In