GBN-3204-GO2404 GO single sided (long), N - neutral, Carbiden, 12167253
SKU
12167253


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€123.55 €102.11
Europe
0 qty
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
GBN-3204-GO2404 GO single sided (long), N - neutral, Carbiden, 12167253
GBN-3204-GO2404 GO single sided (long), N - neutral, Carbiden, 12167253GBN-3204-GO2404 GO single sided (long), N - neutral, Carbiden, 12167253
GBN-3204-GO2404 GO single sided (long), N - neutral, Carbiden, 12167253| SKU | 12167253 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Cut Depth | 50 mm |
| For Material | Steel |
| Groove Width | 4.00mm |
| Insert Code | GD24 |
| Turning Holder | 32 mm |
| Total Length | 145 mm |
| Direction | Neutral |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Is on Sale | No |





Log In