ER40-10, 472E, collet, DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu
SKU
472ED10

P

Warehouse
Vilnius
Vilnius
€33.88 €28.00
Vilnius Stock 1 day
1 qty
EROGLU
61 qty
Only 1 left
ER40-10, 472E, collet, DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu
ER40-10, 472E, collet, DIN6499, UP 0,005mm, ErogluER40-10, 472E, collet, DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu
ER40-10, 472E, collet, DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu| SKU | 472ED10 |
|---|---|
| Maniufacture | EROGLU |
| Holder Standard | ER-40 |
| Tool Holder | 10 mm |
| Tool Shank | 10 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | NO |
| Collet Outside | NO |
| Total Length | 46 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |





Log In