ER32-7, 470E, Collet DIN 6499, UP 0.005 mm accuracy, Eroglu
SKU
470ED07

P

Warehouse
Vilnius
Vilnius
€27.83 €23.00
Vilnius Stock 1 day
1 qty
EROGLU
70 qty
Only 1 left
ER32-7, 470E, Collet DIN 6499, UP 0.005 mm accuracy, Eroglu
ER32-7, 470E, Collet DIN 6499, UP 0.005 mm accuracy, ErogluER32-7, 470E, Collet DIN 6499, UP 0.005 mm accuracy, Eroglu
ER32-7, 470E, Collet DIN 6499, UP 0.005 mm accuracy, Eroglu| SKU | 470ED07 |
|---|---|
| Maniufacture | EROGLU |
| Holder Standard | ER-32 |
| Tool Holder | 7 mm |
| Tool Shank | 7 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | NO |
| Collet Outside | NO |
| Total Length | 40 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |





Log In