ER25-14, 430E, collet DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu
SKU
430ED14

P

Warehouse
Vilnius
Vilnius
€28.44 €23.50
Vilnius Stock 1 day
1 qty
EROGLU
52 qty
Only 1 left
ER25-14, 430E, collet DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu
ER25-14, 430E, collet DIN6499, UP 0,005mm, ErogluER25-14, 430E, collet DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu
ER25-14, 430E, collet DIN6499, UP 0,005mm, Eroglu| SKU | 430ED14 |
|---|---|
| Maniufacture | EROGLU |
| Holder Standard | ER-25 |
| Tool Holder | 14 mm |
| Tool Shank | 14 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | NO |
| Collet Outside | NO |
| Total Length | 34 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |





Log In