ER25-1/2In, 12.7mm, collet, DIN6499, 430E
SKU
ER25-1-2collet


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€14.52 €12.00
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
ER25-1/2In, 12.7mm, collet, DIN6499, 430E
ER25-1/2In, 12.7mm, collet, DIN6499, 430EER25-1/2In, 12.7mm, collet, DIN6499, 430E
ER25-1/2In, 12.7mm, collet, DIN6499, 430E| SKU | ER25-1-2collet |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Holder Standard | ER-25 |
| Tool Holder | 12.7mm, 1/2In |
| Tool Shank | 12.70 mm. 1/2 In |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 34 mm |
| Collet Outside | 26 mm |
| Total Length | 34 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |





Log In