EGPR2525M3D45-WT, Grooving holder, 25x25GX24-3mm
SKU
EGPR2525M3D45-WT


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€101.28 €83.70
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Only 2 left
EGPR2525M3D45-WT, Grooving holder, 25x25GX24-3mm
EGPR2525M3D45-WT, Grooving holder, 25x25GX24-3mmEGPR2525M3D45-WT, Grooving holder, 25x25GX24-3mm
EGPR2525M3D45-WT, Grooving holder, 25x25GX24-3mm| SKU | EGPR2525M3D45-WT |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Cut Depth | 22 mm |
| For Material | Steel |
| Groove Width | 3.00mm |
| Insert Code | GX24-3 |
| Turning Holder | 25 x 25 mm |
| Total Length | 150 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Is on Sale | No |





Log In