EGPR2020K3D45-WT, Grooving holder, 20x20GX24-3mm
SKU
EGPR2020K3D45-WT


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€97.04 €80.20
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Only 2 left
EGPR2020K3D45-WT, Grooving holder, 20x20GX24-3mm
EGPR2020K3D45-WT, Grooving holder, 20x20GX24-3mmEGPR2020K3D45-WT, Grooving holder, 20x20GX24-3mm
EGPR2020K3D45-WT, Grooving holder, 20x20GX24-3mm| SKU | EGPR2020K3D45-WT |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Cut Depth | 22 mm |
| For Material | Steel |
| Groove Width | 3.00mm |
| Insert Code | GX24-3 |
| Turning Holder | 20 x 20 mm |
| Total Length | 125 mm |
| Direction | Right |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Is on Sale | No |





Log In