D32-12 Reduction Sleeve, Carbiden
SKU
D32-12


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€30.25 €25.00
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Only 2 left
D32-12 Reduction Sleeve, Carbiden
D32-12 Reduction Sleeve, CarbidenD32-12 Reduction Sleeve, Carbiden
D32-12 Reduction Sleeve, Carbiden| SKU | D32-12 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Holder Standard | WELDON-32 |
| Tool Holder | Weldon 12 mm |
| Tool Shank | 32 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Holder Length | NO |
| Collet Outside | 12 mm |
| Total Length | 100 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |





Log In