d-25 Reduction Sleeve Ø08 with slot for Boring Bar Holder, Eroglu
SKU
709.25.08.45
€45.98 €38.00
Vilnius Stock 1 day
0 qty
EROGLU
52 qty
d-25 Reduction Sleeve Ø08 with slot for Boring Bar Holder, Eroglu
d-25 Reduction Sleeve Ø08 with slot for Boring Bar Holder, Eroglud-25 Reduction Sleeve Ø08 with slot for Boring Bar Holder, Eroglu
d-25 Reduction Sleeve Ø08 with slot for Boring Bar Holder, Eroglu| SKU | 709.25.08.45 |
|---|---|
| Maniufacture | EROGLU |
| Holder Standard | WELDON-25 |
| Tool Holder | Weldon 8 mm |
| Tool Shank | 20 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Holder Length | 45 mm |
| Collet Outside | NO |
| Total Length | 45 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |







Log In