collet ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E
SKU
ER1618A
€15.13 €12.50
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
collet ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E
collet ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426Ecollet ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E
collet ER16-9.5 DIN 6499, Forma B, 426E| SKU | ER1618A |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Holder Standard | ER-16 |
| Tool Holder | 9.5mm |
| Tool Shank | 9.5 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 27.5 mm |
| Collet Outside | 17 mm |
| Total Length | 27.5 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | uni |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |







Log In