C32-14, Collet for high pressure Japanese holders, Carbiden
SKU
C32-14


P
Warehouse
Vilnius
Vilnius
€18.76 €15.50
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
C32-14, Collet for high pressure Japanese holders, Carbiden
C32-14, Collet for high pressure Japanese holders, CarbidenC32-14, Collet for high pressure Japanese holders, Carbiden
C32-14, Collet for high pressure Japanese holders, Carbiden| SKU | C32-14 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Holder Standard | C32 |
| Tool Holder | 14 mm |
| Tool Shank | 14 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Holder Length | NO |
| Collet Outside | 32 mm |
| Total Length | 66 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Is on Sale | No |





Log In