6.4mm, 40x19x117, Wood drill bit for square hole, CARBIDEN
SKU
SDB064


Warehouse
Vilnius
Vilnius
TOP
W
€12.10 €10.00
Vilnius Stock 1 day
10 qty
6.4mm, 40x19x117, Wood drill bit for square hole, CARBIDEN
6.4mm, 40x19x117, Wood drill bit for square hole, CARBIDEN6.4mm, 40x19x117, Wood drill bit for square hole, CARBIDEN
6.4mm, 40x19x117, Wood drill bit for square hole, CARBIDEN| SKU | SDB064 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| For Material | Wood |
| Application | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Sharpen | NO |
| Couting | Without Coating |
| Diameter | 6.40 |
| Tool Shank | 19 mm |
| Flute Length | 40 mm |
| Total Length | 117 mm |
| Series | NO |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | HSS |
| Is on Sale | No |





Log In