3mm, OZ25-3 (EOC25), collet, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
SKU
EOC25BD03
€14.52 €12.00
Vilnius Stock 1 day
3 qty
3mm, OZ25-3 (EOC25), collet, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
3mm, OZ25-3 (EOC25), collet, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN3mm, OZ25-3 (EOC25), collet, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN
3mm, OZ25-3 (EOC25), collet, UP 0,008mm, 462E, CARBIDEN| SKU | EOC25BD03 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| Holder Standard | OZ 462E EOC |
| Tool Holder | 3 mm |
| Tool Shank | 3 mm |
| DIN | DIN 6388B |
| Holder Length | 52 mm |
| Collet Outside | 35.05 mm |
| Total Length | 52 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | uni |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |







Log In