35mm,10x70, Right hand drill with soldered. A302P-350
SKU
A302P-350
€30.53 €25.23
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Only 2 left
35mm,10x70, Right hand drill with soldered. A302P-350
35mm,10x70, Right hand drill with soldered. A302P-35035mm,10x70, Right hand drill with soldered. A302P-350
35mm,10x70, Right hand drill with soldered. A302P-350| SKU | A302P-350 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| For Material | Wood |
| Application | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Sharpen | NO |
| Couting | Without Coating |
| Diameter | 35.00 |
| Tool Shank | 10 mm |
| Flute Length | 40 mm |
| Total Length | 70 mm |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Is on Sale | No |







Log In