25mm, 70x10 Right hand drill for wood
SKU
A302P-250
€22.99 €19.00
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
25mm, 70x10 Right hand drill for wood
25mm, 70x10 Right hand drill for wood25mm, 70x10 Right hand drill for wood
25mm, 70x10 Right hand drill for wood| SKU | A302P-250 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| For Material | Wood |
| Application | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Sharpen | NO |
| Couting | Without Coating |
| Diameter | 25.00 |
| Tool Shank | 10 mm |
| Flute Length | 40 mm |
| Total Length | 70 mm |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Is on Sale | No |







Log In