20mm, 10x70, Right hand drill for wood, Carbiden
SKU
A302P-200
€21.48 €17.75
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Only 1 left
20mm, 10x70, Right hand drill for wood, Carbiden
20mm, 10x70, Right hand drill for wood, Carbiden20mm, 10x70, Right hand drill for wood, Carbiden
20mm, 10x70, Right hand drill for wood, Carbiden| SKU | A302P-200 |
|---|---|
| Maniufacture | CARBIDEN |
| For Material | Wood |
| Application | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Sharpen | NO |
| Couting | Without Coating |
| Diameter | 20.00 |
| Tool Shank | 10 mm |
| Flute Length | 40 mm |
| Total Length | 70 mm |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Solid Carbide |
| Is on Sale | No |







Log In