1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, collet DIN 6499, Eroglu
SKU
4004ED015
€27.35 €22.60
Vilnius Stock 1 day
0 qty
EROGLU
70 qty
1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, collet DIN 6499, Eroglu
1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, collet DIN 6499, Eroglu1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, collet DIN 6499, Eroglu
1,5mm, ER8-1,5, 4004 E, collet DIN 6499, Eroglu| SKU | 4004ED015 |
|---|---|
| Maniufacture | EROGLU |
| Holder Standard | ER-8 |
| Tool Holder | 1.5 mm |
| Tool Shank | 1.5 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 13.6 mm |
| Collet Outside | 8.5mm |
| Total Length | 13.6 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Steel |
| Series | NO |
| Is on Sale | No |







Log In