0.8X3.15X1.1X25mm, HSS Center drill, left, YG1 D1343008
SKU
D1343008
€13.49 €11.15
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
0.8X3.15X1.1X25mm, HSS Center drill, left, YG1 D1343008
0.8X3.15X1.1X25mm, HSS Center drill, left, YG1 D13430080.8X3.15X1.1X25mm, HSS Center drill, left, YG1 D1343008
0.8X3.15X1.1X25mm, HSS Center drill, left, YG1 D1343008| SKU | D1343008 |
|---|---|
| Maniufacture | YG |
| For Material | Steel |
| Application | Aluminum, Brass, Copper, Stainless Steel, Iron, Steel |
| Sharpen | NO |
| Couting | Without Coating |
| Diameter | 0.80 |
| Tool Shank | 3.15 mm |
| Flute Length | 1.1 mm |
| Total Length | 25 mm |
| DIN | DIN 333 |
| Series | D1343 |
| Cutting Material | HSS |
| Tool body Material | HSS |
| Is on Sale | No |







Log In